Hayvan Severlerin Bulusma Noktası..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayvan Severlerin Bulusma Noktası..

Hayvanlarla Mutlu Bir an..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gerçekten dost canlısı hayanlar

5 posters
YazarMesaj
eeyore
Meraklı Pati
Meraklı Pati
eeyore

gerçekten dost canlısı hayanlar Empty
MesajKonu: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:19 am

kalıcı olan ilk köpeğim rs 13aylık oğlum.
derler saldırgan o bu şu..
oğlum rs 10aylık kızım levin 4 5 aylık
bakın fotoğrafa siz yorum yapın Smile

gerçekten dost canlısı hayanlar 18477_417169060696_540960696_10303205_198844_n
karakedisi
Yeni Pati
Yeni Pati
karakedisi

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:32 am

nasıl yetişirse öyle olur çok tatlılar 2side sağlıklı mutlu yıllar geçirmeniz dileğiyle =)
eeyore
Meraklı Pati
Meraklı Pati
eeyore

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:37 am

moderatör yada admin arkadaşlar başlığı düzeltirlerse süper olur hayvanlar yazıcaktım olmamış Smile

haklısınız karakedisi
eğitmenmiz eve brakırken oğluşumu dedi hayatımda hiç bu kadar iyi huylu rot görmedm diye Smile
çok teşekkür ederiz efendm Smile
DarkLordKain
Meraklı Pati
Meraklı Pati
DarkLordKain

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 7:20 am

Hehe ikisi de çok tatlılar ya Smile tam poz vermişler:)
Can Dostum
Admin
Admin
Can Dostum

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:32 am

Bence saldırgan olmalarında kopeğin hiicbir sucu yok..!
Bunun sorumlusu sadece ve sadece onları cahilce yetistiren "sozde" sahipleridir..

Kopeğinizi cok guzel yetistirmisiniz..
Bir omur boyu mutlu olmanız dileğiyle.. Smile
http://candostum.benimforum.org
DarkLordKain
Meraklı Pati
Meraklı Pati
DarkLordKain

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:56 am

Kesinlikle öyle, benim tanıdığım bir Rott vardı. Hayvan dünya tatlısıydı. Gelir tepeme çıkar yüzümü yalardıVery Happy uzun zamandır görmüyorum malesef taşındılar.
Can Dostum
Admin
Admin
Can Dostum

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:08 am

Bu arada eeyore baslıgınızı nasıl duzelteyim?
Ysni Ne yazayım? Smile
http://candostum.benimforum.org
kilicd11
Yeni Pati
Yeni Pati
kilicd11

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:48 am

Masallah ıkısıde cok guzel. NAzar degmesın..Smile Ben bir duyum aldım dogrumu emın degılım ama rot besleyen bırı olarak sıze sormak ıstıyorum.Rotlar yaslandıkce sahıplerını unutuyorlarmıs saldırgan hale gelıyorlarmıs dıye duydum dogrumu acaba ??
eeyore
Meraklı Pati
Meraklı Pati
eeyore

MesajKonu: Geri: gerçekten dost canlısı hayanlar   gerçekten dost canlısı hayanlar Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 4:41 pm

Can Dostum demiş ki:
Bu arada eeyore baslıgınızı nasıl duzelteyim?
Ysni Ne yazayım? Smile
hayanlar yazmışım başlığa hayvanlar olucaktı harf eksik yazmışım 1 harfi Smile

kilicd11 demiş ki:
Masallah ıkısıde cok guzel. NAzar degmesın..Smile Ben bir duyum aldım dogrumu emın degılım ama rot besleyen bırı olarak sıze sormak ıstıyorum.Rotlar yaslandıkce sahıplerını unutuyorlarmıs saldırgan hale gelıyorlarmıs dıye duydum dogrumu acaba ??
valla şu an 13 aylık işte diil sahibini unutmak kçkken gördüğü çok kısa süreliğine kokusunu aldığı insanı bile hatırlıyo ama ben hiç unutuyo diye bişi duymadım.
eet sahibine saldırma durumu söz konusu maalesef çünkü sahip üstünde otorite kurunca oda sahibini denemek adına 1 yada 2 kez sahibine saldırmaya kalktığı doğru üstünlük kurabilme dürtüsü yüzünden 8.ayda güçlerinin farkına varıyorlar ve denemekten çekinmiyorlar ne kadar iyi huylu olurlarsa olsunlar. rs 2 3 kere saldırdı bana aldı cevabını oturdu sonra Smile onun haricinde sevginizi eksik etmez aynı ölçüde şımartmazsanız hiçbirşey olmuyor inanın.

DarkLordKain demiş ki:
Kesinlikle öyle, benim tanıdığım bir Rott vardı. Hayvan dünya tatlısıydı. Gelir tepeme çıkar yüzümü yalardıVery Happy uzun zamandır görmüyorum malesef taşındılar.
eet bizim beygir bozmasıda öle 2 ayak üstüne çkıp yapışıyo size sizde kendinizi duvarda buluyosunuz Smile yalamanın haddi hesabı yok snra bide ısırıyo =)

Can Dostum demiş ki:
Bence saldırgan olmalarında kopeğin hiicbir sucu yok..!
Bunun sorumlusu sadece ve sadece onları cahilce yetistiren "sozde" sahipleridir..

Kopeğinizi cok guzel yetistirmisiniz..
Bir omur boyu mutlu olmanız dileğiyle.. Smile
çok teşekkür ederim ya haklısınız sahibiyle alakalı ama durduk yere rs in agresyon gösterdiğini gördm ama sokaktaki abuk tiplere yada kapımızın önünden geç geçen tiplere havladığını fln gördüm oda koruma güdüsü kaynaklı

çok teşekkür ederiz rs eğitimde tekrardan gelsin yeni fotolar eklerim =)

gerçekten dost canlısı hayanlar
1 sayfadaki 1 sayfası